Pennine Megafinal Full results

Kids Section : Pennine Megafinal Full results

Age Boy/Girl First Name Surname Score Qualification Status

U7 Girl Alannah Ashton 3.5 Suprema

U7 Boy James Qian 3 Supremo

U7 Girl Anniyah Waheed 1.5 Bronze

U7 Boy Art Watson 0.5 Silver

U8 Boy Akil Balakrishnan 5.5 Supremo

U8 Boy Edward Correa 5 Bronze

U8 Boy Lucas Chan 5 Silver

U8 Boy Ollie Mills 3.5 Qualified

U8 Boy Benjamin Cooper 3.5 Qualified

U8 Boy Leo Booth 3.5 Qualified

U8 Girl Eira Watson 3 Suprema

U8 Boy Freddie Winser 3

U8 Boy Ben Crowley 2.5

U8 Boy Nathan Barber 2

U8 Boy William Petrie

U9 Boy Ethan Gardiner 6 Supremo

U9 Boy Benjamin Newton 5 Silver

U9 Boy William Qian 5 Bronze

U9 Boy Lawrence Moustafa 4.5 Qualified

U9 Boy Alex Hird 4 Qualified

U9 Boy James Beirne 4 Qualified

U9 Boy Eric Guest 3.5 Qualified

U9 Girl Lucy Lowe 3.5 Suprema

U9 Boy Ayaan Litaf 3

U9 Boy Austin Butterworth 3

U9 Boy Oliver Hudson 3

U9 Girl Finn O'Neill 3

U9 Boy Reuben Thwaites 3

U9 Boy David Akingbala 2.5

U9 Boy Sreenath Velamakanni 2.5

U9 Boy Theo McKome 2

U9 Boy Amarnath Velamakanni 2

U9 Boy Jimmy Faulkes 2

U9 Girl Khadija Bintsheraz 1.5

U9 Boy Alexander Judge 1.5

U9 Girl Scarlett Corness 1.5

U9 Boy Tyler Lomax 1

U9 Boy Joshua Griffiths 0

U9 Boy Alex Devlin

U10 Boy Ethan Lancaster 5 Supremo

U10 Girl Rebecca Correa 5 Suprema

U10 Boy Mustapha Dia 4 Silver

U10 Girl Ellie Amrooni 4 Bronze

U10 Girl Alexia Clancy 3.5 Qualified

U10 Boy Alex Hollingworth 3.5 Qualified
U10 Boy Lucas Jarvis 3

U10 Boy Joe Holmes 3

U10 Boy William Hardman Elliott 2.5

U10 Girl Maddison Smith 2.5

U10 Girl Lucy Inglis 2

U10 Girl Amelia Horne 1

U10 Girl Roberta Radu 1

U10 Boy Harrison Brunsden 0

U10 Boy Seth Jones


U11 Boy Adam Booth 5.5

U11 Boy Amritansh Mishra 5

U11 Boy Daniel Eley 4.5

U11 Girl Alicia Custy 4

U11 Boy Nuh Binsheraz 3.5

U11 Girl Freya Birch 3.5

U11 Boy Reuben Bridge 3.5

U11 Boy Vyom Bhati 3

U11 Boy Zachary O'Reilly 2.5

U11 Boy Daniel Crowley 2.5

U11 Boy Jacob Hunt 2.5

U11 Boy Aiden Robinson 2.5

U11 Boy Harry Wood 2

U11 Girl Imogen James 2

U11 Boy Charlie Locke 2

U11 Boy Nathan King 1

U11 Girl Martha Kidd 0.5

U11 Boy Jordan Corrigan


U12 Boy Max Rogers 4 Silver

U12 Boy Alex Gardiner 4 Bronze

U12 Boy Jack Gladwin 4 Supremo

U12 Boy Marcus Fung 3.5 Qualified

U12 Boy Joshua Tindall 3.5 Qualified

U12 Boy Kyle Ward 2 U12 Boy Josh Elsom 2

U12 Boy Luke Barraclough 1

U13 Boy Gwilym Hughes 4 Supremo

U13 Boy Seth Barraclough 3 Silver

U13 Boy Ian Lumb 2.5 Bronze

U13 Boy James Hird 2

U13 Boy Sam Griffiths 1

U14 Boy George Harman 6 Supremo

U14 Boy Luca Currie 5 Silver

U15 Boy Jacob Shanker 4 Supremo

U15 Boy David Brown 2.5 Silver

 
Copyright © Chess Tutor, 2011-2018. All Rights Reserved.
Website Design and VPS Cloud Hosting by Uxello.

Switch to Desktop ViewSwitch to Mobile View